вівторок, 18 квітня 2017 р.

першість району з легкоатлетичного кросу

13 квітня в міському парку «Словʼянський» було проведено першість району з легкоатлетичного кросу серед юнаків та дівчат загальноосвітніх шкіл І-ІІ та І-ІІІ ступенів. Учасники змагалися з бігу на 500 м (ЗОШ І-ІІ, І-ІІІ ст.) та 1000 м (ЗОШ І-ІІІ ст.).

Серед ЗОШ І–ІІ ступенів на дистанції 500 метрів серед дівчат перемогу здобула Гончар Яна (ЗОШ с.Жовтневе), друге місце – Мельничук Оксана ( ЗОШ с.Микуличі), третє місце – Окшин Богдана (ЗОШ с.Микитичі). Серед юнаків переміг Томчук Олександр (ЗОШ с.Хмелівка), друге місце – Подзізей Віталій (ЗОШ с.Жовтневе), третє місце – Матичук Давид (ЗОШ с.Микитичі).

Серед ЗОШ І-ІІІ ступенів на дистанції 500 метрів серед дівчат перше місце – Денискіна Оксана (НВК с.Льотниче), друге місце – Юрчук Наталія (НВК с.Зимне), третє місце – Бобицька Анастасія (ЗОШ с.Бубнів). Серед юнаків: перше місце – Цаль Роман (НВК с.Льотниче), друге – Лукашук Віталій (ЗОШ м.Устилуг), третє – Гудик Віталій (ЗОШ с.Галинівка).

На дистанції 1000 метрів серед дівчат перше місце здобула Потапчук Анастасія (ЗОШ с.Галинівка), друге – Борій Христина (ЗОШ с.Бубнів) та третє місце – Пененжик Влада ( ЗОШ с.Березовичі). Серед юнаків перемогу здобув Пасальський Максим (НВК с.Льотниче), друге місце – Хомяк Володимир (ЗОШ с. Бубнів) та третє місце – Косовець Олександр (ЗОШ с.Овадне).

У командному заліку серед загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів перемогла ЗОШ І-ІІ ст. с.Жовтневе, друге місце – ЗОШ І-ІІ ст. с. Микуличі, третє – ЗОШ І-ІІ ст. с. Микитичі.

Серед ЗОШ І-ІІІ ступенів перше місце здобула команда НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-дитячий садок» с.Льотниче, друге місце – ЗОШ І-ІІІ ст. с.Бубнів, третє місце – ЗОШ І-ІІІ ст. с.Галинівка.

Вітаємо переможців

Немає коментарів:

Дописати коментар

Першість району з баскетболу

24 січня завершилась районна першість з баскетболу серед юнаків загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів. У змаганнях взяли участь 7 команд, я...