середу, 30 жовтня 2019 р.

XІХ обласні змагання зі спортивного орієнтування

29 жовтня 2019 року на території Зимнівської ОТГ  були проведенні
XІХ обласні змагання зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді «Волинська осінь»
           У змаганнях прийняли участь 20 команд з різних ОТГ Волинської області , де змагалися 279 спортсменів-орієнтувальників.
           Команду Зимнівської ОТГ  у кількості 21 учень представляли ЗОШ І-ІІІ ст. с. Хобултова, НВК ЗОШ І-ІІІ ст.с.Льотниче, ЗОШ І-ІІ ст. с. Бубнів,  ЗОШ І-ІІ ст. с. Хмелівка
           В загально-командному заліку наша команда посіла ІІІ-місце, поступившись Камінь-Каширському та Старовижівському районам. А переможцями в своїх группах стали: у категорії  Ж12- І місце зайняла Худолій Анастасія ЗОШ І-ІІ ст. с. Хмелівка, у категорії  Ч12- ІІІ місце зайняв Федчук Олександр ЗОШ І-ІІІ ст. с. Хобултова, та  у категорії  Ч16- ІІІ місце зайняв Олійник Тарас НВК ЗОШ І-ІІІ ст.с.Льотниче.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Першість району з баскетболу

24 січня завершилась районна першість з баскетболу серед юнаків загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів. У змаганнях взяли участь 7 команд, я...