понеділок, 18 листопада 2019 р.

першість району з футзалу серед дівчат

15 листопада, в спортивних залах  Льотничівського та Зимнівського НВК,  проведено першість району з футзалу серед дівчат загальноосвітніх шкіл І-ІІ та  І-ІІІ ступенів.
           В підсумку, у змаганнях  серед ЗОШ І-ІІ ст. перемогли дівчата ЗОШ І-ІІ ст. с.Хмелівка, на другому місці – ЗОШ І-ІІ ст. с.Микитичі та третє – ЗОШ І-ІІ ст. с.Микуличі.
          В командному заліку серед загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів перемогли дівчата Березовичівської ЗОШ І-ІІІ ст., другими стали дівчата з ЗОШ І-ІІІ ст с.Стенжарич, а третє місце розділили між собою команди з Льотничівського НВК та ЗОШ І-ІІІ ст с.Галинівки.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Першість району з баскетболу

24 січня завершилась районна першість з баскетболу серед юнаків загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів. У змаганнях взяли участь 7 команд, я...